Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS APPELQVIST (född 1958): (2) Kompositioner, signerad Anders Appelqvist, 213/250 resp 20/250, färglitografi, 54x85 resp 85x54 cm
618522
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här