Anders Appelqvist

Anders Appelqvist
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS APPELQVIST (född 1958): (2) Kompositioner, signerad Anders Appelqvist, 213/250 resp 20/250, färglitografi, 54x85 resp 85x54 cm

618522

2019-02-27