Grange ´´Directoire´´ hyllsystem

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

GRANGE, ´´Directoire´´ modulhyllsystem, 2000-tal, Frankrike, fanérade i betsat korsbär, bestående av: 2 vitrinskåp med 5 glashyllor och 2 hyllor invändigt elektriferade, 1 bokskåp med 2 hyllor, 1 hyllplan med 1 hylla, 1 hörnhyllplan med 5 hörnhyllor, delbar, höjd ca 220 cm, 3000x44 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, några repor, en av glashyllorna med en nagg till hörnet, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

618524

Päivämäärä:

2019-02-28