Skinnsoffa Art Deco
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Art Deco, stomme med fastklädsel av brunt och svart skinn, lösa plymåer i rödbrunt skinn med keder och knapphäftning i svart skinn, svärtade träben, 1900-talets första hälft, längd ca 170, sitthöjd 40 cm
Slitage
618536
2019-03-01