Skinnsoffa Art Deco

Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco
Skinnsoffa Art Deco

Klubbat för:

300 SEK

3 000 SEK

SOFFA, Art Deco, stomme med fastklädsel av brunt och svart skinn, lösa plymåer i rödbrunt skinn med keder och knapphäftning i svart skinn, svärtade träben, 1900-talets första hälft, längd ca 170, sitthöjd 40 cm

Slitage

618536

2019-03-01