Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Dux, klädd i rosa sammet med djuphäftad rygg, på bok ben, sitthöjd ca 45 cm

Nyligen omklädd, bruksslitage

618537

2019-02-28