Lars Holmström fat

Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat
Lars Holmström fat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HOLMSTRÖM, fat, 3 st, 1900-talets mitt, märkt Firma Lars Holmström Arvika, med upphängning i järn, de runda med en diameter på ca 38 , den ovala är 58 cm

Korrosion, visst slitage

618553

2019-02-28