Skåp Art Deco
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, Art Deco, lätt konkav front, fanerat i mahogny, dörrpar med draghandtag i patinerat mässing, invändigt med hyllor, lådor och skåp, 2-färgade kulfötter, 1930-/40-tal, höjd ca 120, 150 x 42-45 cm
Bruksslitage, repor, märken, nycklar saknas
618561
2019-03-01