Skåp Art Deco

Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco
Skåp Art Deco

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Art Deco, lätt konkav front, fanerat i mahogny, dörrpar med draghandtag i patinerat mässing, invändigt med hyllor, lådor och skåp, 2-färgade kulfötter, 1930-/40-tal, höjd ca 120, 150 x 42-45 cm

Bruksslitage, repor, märken, nycklar saknas

618561

2019-03-01