Bellmanstolar 1 par

Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par
Bellmanstolar 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BELLMANSTOLAR, 1 par, 1800-tal, kandelerade framben, mahogny, sitthöjd ca 44 cm

Senare klädda, skador

618567

2019-03-01