Skåp Kina
2019-03-01
618578
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, lackerat, invändigt med hyllor och lådor, höjd ca 252, 136x75 cm, nyckel finns
Slitage, brännhål i botten