Gunghäst 1900-talets början

Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, öron i läder, man och svans i tagel, vridbart huvud, sitthöjd ca 70, längd ca 108 cm

Skador, slitage

618586

2019-02-28