Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, öron i läder, man och svans i tagel, vridbart huvud, sitthöjd ca 70, längd ca 108 cm
Skador, slitage
618586
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här