Pidestaler

Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler
Pidestaler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets mitt, förgyllda och bronserade, skivor i kolmårdsmarmor, lejontassar, höjd ca 63 samt 65 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

618599

2019-02-28