Kombinationsmöbell

Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell
Kombinationsmöbell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID ROSÉN, möjligen, kombinationsmöbel med spegel, 3 delar, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, bestående av byråer, två st samt mittparti och spegel, byråns höjd 80, 116x46 cm, mittskivans längd 60 cm.

Slitage. Repor. Fanerbortfall och smärre förslitningsskador i spegelfäste.

618608

2019-02-28