Kombinationsmöbell
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, möjligen, kombinationsmöbel med spegel, 3 delar, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, bestående av byråer, två st samt mittparti och spegel, byråns höjd 80, 116x46 cm, mittskivans längd 60 cm.
Slitage. Repor. Fanerbortfall och smärre förslitningsskador i spegelfäste.
618608
2019-02-28