Anders Olson brons

Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons
Anders Olson brons

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS OLSON (1880-1955): Stående modell, signerad och daterad A Olson 1946, brons, gjutarstämpel JH Rosengren Limhamn, höjd ca 21,5 cm

618627

2019-02-27