Tumlare silver

Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUMLARE, 2 st, silver, en stämplad Anders Ulfsberg (Nyköping 1762-1805), den andra oidentifierad och daterad 1796, graverade kantbårder, höjd ca. 3 cm, vikt 28 g

En med monogram, båda med bucklor

618630

2019-02-27