Tumlare silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TUMLARE, 2 st, silver, en stämplad Anders Ulfsberg (Nyköping 1762-1805), den andra oidentifierad och daterad 1796, graverade kantbårder, höjd ca. 3 cm, vikt 28 g
En med monogram, båda med bucklor
618630
2019-02-27