Vaser Kanton

Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton
Vaser Kanton

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd ca 34 cm

En vas med lagning (mynning)

618631

2019-02-27