Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, med lampa, koppar samt målat järn, höjd ca 48 samt 42x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
618663
2019-02-28