Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, med lampa, koppar samt målat järn, höjd ca 48 samt 42x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

618663

2019-02-28