Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Svarta vinbär i zinkbalja, signerad och daterad, färglitografi, provtryck, ca 39x52,5 cm

618668

2019-03-01