Vitrinskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, delbart, nedre delen med rikligt skuren dekor på dörrarna, lådsektion i mitten, 1 ställbart hyllplan i glas, nyckel finns, teak, höjd ca 190 cm, samt 112x67
Hyllplan saknas, nyckelplåtarna saknas, knopparna till lådorna är av och följer med lösa, bruks och åldersrelaterat slitage
618669
2019-02-28