Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

1 500 SEK

CARL RYD (1883-1958): Husfasader, monogramsignerad och daterad CM Ryd -11, olja på pannå, ca 27x39 cm

618670

2019-02-27