Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL RYD (1883-1958): Figurscen, olja på pannå, ca 50x81 cm

Krackeleringar

618678

2019-02-27