Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Radio Brionvega TS-502, 1970-tal, röd plast, ihopfällbar, batteridriven, ca 12x20 cm
Fungerar vid inskrivningstillfället, höljet med mindre hårspricka, ytslitage, maunal medföljer
618679
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här