Radio Brionvega TS-502

Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502
Radio Brionvega TS-502

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

Radio Brionvega TS-502, 1970-tal, röd plast, ihopfällbar, batteridriven, ca 12x20 cm

Fungerar vid inskrivningstillfället, höljet med mindre hårspricka, ytslitage, maunal medföljer

618679

2019-03-01