Taklampa teak

Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, fyra ljuspunkter, skärmar i vitlackerad metall, ca 40x50 cm, höjd ca 20 cm

Bruksslitage

618684

2019-03-01