Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, fyra ljuspunkter, skärmar i vitlackerad metall, ca 40x50 cm, höjd ca 20 cm
Bruksslitage
618684
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här