Italiensk skola oljemålning

Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (16/1700-tal): Marie himmelsfärd, olja på duk, ca 106x124 cm

Lagningar, dukskador

618686

2019-02-27