Fåtölj England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, oxblodsskinn, djuphäftad med pärlspikade kanter, höjd ca 106, sitthöjd 42 cm

Slitage

618691

2019-02-28