Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS,1800-tal, Böhmen, i grönt fasettslipat glas med silver och gulddekor, höjd ca 14 cm, diam ca 9 cm
dekor med mindre slitage
618696
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här