Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS,1800-tal, Böhmen, i grönt fasettslipat glas med silver och gulddekor, höjd ca 14 cm, diam ca 9 cm

dekor med mindre slitage

618696

2019-02-28