Vas
Valmis
2019-02-28
618696
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VAS,1800-tal, Böhmen, i grönt fasettslipat glas med silver och gulddekor, höjd ca 14 cm, diam ca 9 cm
dekor med mindre slitage