Kaffeburk Arabiska kafferosteriet Hälsingborg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEBURK, " Arabiska kafferosteriet Hälsingborg", koppar, 1900-talets första hälft, höjd ca 75 cm

Slitage, lock med skador

618700

2019-02-28