Roj Friberg blandteknik

Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROJ FRIBERG (1934-2016): "Demonfölje",utförd 1987, monogramsignerad och daterad R f -87, blandteknik, 68x96 cm

618711

2019-02-27