Stolar Eros design Philippe Starck

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE STARCK, stolar, 4 st, "Eros", Kartell, polykarbonat, benställning av aluminium, sitthöjd ca 45 cm

Repor, bruksslitage

618716

2019-03-01