Porträtt 1800-tal
2019-03-02
618733
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på ekpannå, ca 49x35,5 cm
Oindentiferad konstnär, porträtt, olja på pannå
Färgbortfall, sprickor