Poul Volther liten byrå

Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå
Poul Volther liten byrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL VOLTHER, byrå med 3 lådor, fanerad i teak, ben av bok med avslutning i teak, 1950-tal, Munch Møbler, Slagelse, Danmark, plakett- och etikettmärkt Illums Bolighus, höjd ca 69, 54 x 29 cm

Bruksslitage, ringa färgstänk på ovansidan

618734

2019-03-01