Sonia Delaunay akvarell Tema Abstrakt & konkret
Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1979): Komposition, signerad S Delaunay-Terk, akvarell på papper, ca 25x15 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Gulnat ark, nedre höger hörn avrivet
618738
2019-02-28