Sonia Delaunay akvarell Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1979): Komposition, signerad S Delaunay-Terk, akvarell på papper, ca 25x15 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Gulnat ark, nedre höger hörn avrivet

618738

2019-02-28