Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ILYA BOLOTOWSKY (Ryssland, 1907-1981): Komposition, signerad Ilya Bolotowsky, akvarell och blyerts på papper, ca 15x24 cm
Gulnat ark
618746
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här