Ilya Bolotowsky akvarell Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ILYA BOLOTOWSKY (Ryssland, 1907-1981): Komposition, signerad Ilya Bolotowsky, akvarell och blyerts på papper, ca 15x24 cm

Gulnat ark

618746

2019-02-28