Georges Folmer gouache Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

6 200 SEK

10 000 SEK

GEORGES FOLMER (Frankrike, 1895-1977): Konkret komposition, signerad och daterad Folmer 1969, gouache på papper, ca 26x19 cm

Gulnat ark

618760

2019-02-28