Klubbat för:
6 200 SEK
10 000 SEK
GEORGES FOLMER (Frankrike, 1895-1977): Konkret komposition, signerad och daterad Folmer 1969, gouache på papper, ca 26x19 cm
Gulnat ark
618760
2019-02-28