Klubbat för:
6 000 SEK
10 000 SEK
EGIL JACOBSEN (Danmark, 1910-1998): Komposition, monogramsignerad och daterad EJ 17/6 69, färgkrita på papper, ca 20,5x14,5 cm
618762
2019-02-28