Signalhorn

Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn
Signalhorn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGNALHORN, möjligen för båt, tidigt 1900-tal, mässing, i form av orm, längd ca 75 cm

Anlupen mässing, bruksslitage

618775

2019-03-09