Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (född 1920): Stockholmsmotiv, signerad Billeström, olja på duk, ca 50x66 cm

Omfattande färgkrackeleringar, färgbortfall

618780

2019-02-27