Säng på hjul
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNG, 1900-talets början, mässing och svart målat metall, på hjul, höjd ca 151, 124x87 cm
Proveniens: Enligt uppgifter används i filmen ´´Söndagsbarn´´ av Ingmar Bergman, 1992
Slitage, färgbortfall, märken, repor, rost
618785
2019-03-14