Säng på hjul

Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul
Säng på hjul

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNG, 1900-talets början, mässing och svart målat metall, på hjul, höjd ca 151, 124x87 cm

Proveniens: Enligt uppgifter används i filmen ´´Söndagsbarn´´ av Ingmar Bergman, 1992

Slitage, färgbortfall, märken, repor, rost

618785

2019-03-14