Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, sk hunting table, 1900-talets andra hälft, massiv mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 54, 130x90 cm (utfällt)
Inköpt på George Hensher.
Smärre slitage
618786
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här