Soffbord George Hensher

Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher
Soffbord George Hensher

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, sk hunting table, 1900-talets andra hälft, massiv mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 54, 130x90 cm (utfällt)

Inköpt på George Hensher.

Smärre slitage

618786

2019-02-27