Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIK KINELL, taklampa, Glössner, stomme mässing, 3 ljuskällor, slipad dekor av blommor samt kvinnofigur, signerad och daterad Glössner -45 Kinell, höjd ca 40, diameter 45 cm
618795
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här