Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets första hälft, gustavianskt stil, gråbemålat, lös insats i plåt av zink, höjd ca 65, 125x25 cm
Slitage, färgbrotfall, insats med bucklor
618797
2019-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här