Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, gustavianskt stil, gråbemålat, lös insats i plåt av zink, höjd ca 65, 125x25 cm

Slitage, färgbrotfall, insats med bucklor

618797

2019-02-27