Tillbaka till katalog
Golvlampa efter Stilnovo
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Beskrivning
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, sannolikgt Italien, efter Stilnovo, stomme i massiv mässing med mattlackerade skärmar, för 2 ljuspunkter, höjd ca 176 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
618799
Datum:
2019-02-27