Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1940-tal, savonett, ankargång, boettnr. 1710, märkt BF Geneve, diameter 49,3 mm, vikt ca 69,8 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar innerlock, bucklor

618806

2019-03-01