Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1940-tal, savonett, ankargång, boettnr. 1710, märkt BF Geneve, diameter 49,3 mm, vikt ca 69,8 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar innerlock, bucklor
618806
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här