Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, tenn, Västerås sannolikt Carl Petter Eckerström (1821-1843/59) resp otydliga stämplar 1777, vardera diameter ca 35 cm

Brukslitage, lagningar

618811

2019-03-01