Per Kirkeby -Linoleumtryck

Per Kirkeby -Linoleumtryck
Per Kirkeby -Linoleumtryck

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PER KIRKEBY (Danmark, 1938-2018): "Trae, kaerte, stilleben", signerad P.K. 83, färglitografi, tvådelat bladstorlek 126x50 cm

Proveniens Jytte och Jarl Borgens collection

618815

2019-03-05